Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski w Wadowicach oraz modernizacje sklepów w Świeciu, Gorzowie Wielkopolskim i Lesznie

W Wadowicach powstał nowy punkt handlowy Black Red White. Natomiast mieszkańcy Świecia, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Leszna mogą teraz do woli korzystać z wnętrzarskich pomysłów oferowanych przez Black Red White dzięki nowym ekspozycjom w lokalnych salonach.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Wadowicach Zupełnie nowy salon partnerski w Wadowicach zlokalizowany jest przy ul. Putka 7b. Na odwiedzających czeka bogaty wybór mebli pokojowych, sypialnianych i jadalnianych, a także 22 przykładowe aranżacje pomieszczeń z wykorzystaniem kolekcji meblowych Black Red White. Wśród asortymentu dostępne są nowości, jak stylowy komplet Lejla, funkcjonalny system Elpasso czy kolekcja Antwerpen o skandynawskim charakterze. Osoby poszukujące dodatków dekoracyjnych do mieszkania mogą wybierać je z ekspozycji.
 
„Otwarcie nowego salonu było dla nas nie lada wyzwaniem, ale cieszymy się, że udało nam się zrealizować nasz cel. Klientom chcemy zaoferować atrakcyjne meble i dodatki w konkurencyjnych cenach oraz stale poszerzać dostępny asortyment” – mówi właściciel salonu w Wadowicach.
 
Ekspozycja w salonie partnerskim Black Red White w Świeciu, przy ul. Żwirki i Wigury 11b, przeszła gruntowną renowację. Teraz odwiedzający mają w zasięgu ręku zupełnie nowe inspirujące pomysły na urządzenie wnętrza domu. Osoby szykujące się do remontu kuchni mają do wyboru różnego typu zabudowę: linia Nika to gotowe komplety kuchenne z możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły, Family Line oferuje klasyczne i nowoczesne wzornictwo mebli, natomiast Junona Line to modułowe komplety dedykowane małym wnętrzom. W salonie funkcjonuje profesjonalne studio kuchni z możliwością wykonania projektu zabudowy, pomiaru wnętrza oraz montażu.
 
„Optymalizacji asortymentu w naszym sklepie dokonaliśmy ze względu na komfort naszych Klientów oraz satysfakcję zakupów. Oprócz bogatej oferty meblowej, służymy też profesjonalną pomocą i radą przy wyborze optymalnych rozwiązań dla wnętrza” – mówi właściciel salonu w Świeciu.
 
Wystawa mebli i dodatków w sklepie w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Targowej 9a przeszła gruntowną modernizację. Na powierzchni aż 1200 m2 rozlokowano meble wg funkcji, aby Klientom łatwiej było znaleźć najbardziej potrzebne moduły. Odwiedzający mają do wyboru meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, salonu, jadalni oraz sypialni, a także meble tapicerowane, szafy, stoły, krzesła i meblościanki. W ofercie sklepu znajdują się również kuchnie z linii Family Line i Junona Line, a w dziale wyprzedaży czekają prawdziwe okazje dostępne od ręki.
 
„Mamy nadzieję, że odświeżona wystawa asortymentu okaże się atrakcyjna dla nabywców. Chcielibyśmy dostarczać odwiedzającym nieszablonowych inspiracji do urządzania wnętrz” – mówi właściciel salonu w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Daleko idące zmiany dostrzegalne są także w salonie partnerskim Black Red White w Lesznie, przy ul. Fabrycznej 15. Unowocześniona ekspozycja pozwoli w prosty i szybki sposób wybrać meble i dodatki odpowiednie do każdego wnętrza. Kompleksowe wyposażenie całego mieszkania umożliwi szeroki wybór asortymentu: meble do salonu, sypialni, jadalni, kuchni czy przedpokoju. W salonie przygotowano aż 31 gotowych aranżacji, które inspirują odwiedzających do odnowienia mieszkania.
 
„Odnowiliśmy nasz salon dla wygody Klientów, którzy z pewnością będą odwiedzali nas częściej i chętniej. Zapewniamy miłą atmosferę zakupów oraz profesjonalną i pomocną obsługę” – mówi właściciel salonu w Lesznie.
 
Lokalizacje i godziny otwarcia nowych sklepów znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.