Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Optymalizacja salonów partnerskich w Grudziądzu, Mławie, Mońkach i Nowym Tomyślu

 
Kolejne salony partnerskie Black Red White przechodzą metamorfozy, aby w ciekawszy sposób prezentować Klientom atrakcyjną ofertę meblową. Zmiany zauważą odwiedzający salony w Grudziądzu, Mławie, Mońkach i Nowym Tomyślu, gdzie sklepowe ekspozycje przeszły gruntowną renowację.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Grudziądzu
Asortyment salonu partnerskiego w Grudziądzu, mieszczącego się przy ul. Włodka 7, został zoptymalizowany dla wygody Klientów. Na powierzchni 850 m2 rozlokowano więc meble wg funkcji oraz wyodrębniono sekcję z dodatkami wnętrzarskimi. Salon oferuje także nowości Black Red White, takie jak kolekcje Antwerpen, Lejla, Rosti, Danton czy Fini. W sklepie przygotowano także szeroką paletę mebli kuchennych z linii Nika, Junona Line i Family Line, a dla kupujących, którzy cenią okazyjne zakupy powstał dział wyprzedaży.
 
Osoby odwiedzające salon meblowy w Mławie przy Alei Piłsudskiego 39b zauważą rozbudowę oferty mebli skrzyniowych i tapicerowanych, a także funkcjonalne pogrupowanie dostępnego asortymentu. W sklepie przybyła również strefa snu, w której dostępne są komfortowe materace z serii „For sleep”. Salon oferuje możliwość wykonania projektu kuchni Senso Kitchens oraz szeroki wybór dekoracji i dodatków w wyodrębnionym stoisku. Klienci dokonujący zakupów w salonie mogą liczyć na bezpłatny transport na terenie miasta i w jego okolicach.
 
„Z myślą o Klientach unowocześniliśmy nasz salon i rozszerzyliśmy jego ofertę. Proponujemy odwiedzającym nie tylko bogaty asortyment mebli i dodatków, ale także profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa, projektowania kuchni oraz transportu i montażu mebli” – mówi właściciel salonu w Mławie.
 
Klienci salonu w Mońkach przy ul. Magazynowej 17 mają teraz w zasięgu ręki unowocześnioną ekspozycję mebli i dodatków Black Red White, rozbudowaną o strefę kuchni Family Line wraz z gotowymi aranżacjami wnętrz. Nowością w sklepie jest także strefa snu, dzięki której łatwiej urządzić komfortową sypialnię. Salon oferuje również szeroką paletę mebli do jadalni, pokoju dziennego oraz młodzieżowego, a także stoły, krzesła i szafy: Colin, F-19, Kamix i Wektra. 22 zupełnie nowe przykłady na umeblowanie pomieszczenia zainspirują odwiedzających do odświeżenia mieszkania.
 
Metamorfozie uległ także salon partnerski Black Red White w Nowym Tomyślu przy ul. Ogrodowej 7. Dotychczasowa oferta mebli skrzyniowych i tapicerowanych została zoptymalizowana i rozbudowana, a ponadto w salonie przygotowano strefę snu z materacami z serii "For sleep" i duże stoisko z artykułami dekoracyjnymi. Klienci planujący remont kuchni mogą wybierać zabudowę spośród wszystkich kolekcji kuchennych Black Red White, a także zamówić projekt, pomiar wnętrza i montaż mebli w profesjonalnym studiu kuchni Senso Kitchens.
 
„Satysfakcja naszych Klientów od początków istnienia salonu była naszym priorytetem. Decyzję o odświeżeniu ekspozycji podjęliśmy, aby podnieść jakość oferowanych usług i móc dostarczać konsumentom artykuły, których potrzebują” – mówi właściciel salonu w Mońkach.
 
Lokalizacje i godziny otwarcia nowych sklepów znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.