Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White sukcesywnie powiększa sieć swoich salonów partnerskich i odświeża istniejące punkty handlowe

 
Mapa salonów partnerskich Black Red White została rozbudowana o nowe punkty w Zakopanem i Kętrzynie. W kwietniu firma przeprowadziła także renowacje salonów w Jarocinie, Piszu, Brzegu Dolnym, Ciechanowie, Pasłęku oraz Nowej Soli. Efekty modernizacji widoczne są także w studiach kuchni w Jastrzębiu Zdroju, Warszawie i Płocku. Teraz mieszkańcy tych okolic mają na wyciągnięcie ręki jeszcze więcej oryginalnych inspiracji do umeblowania domu!
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Zakopanem
Nowe salony partnerskie polskiego producenta powstały w Zakopanem przy ul. Szymony 17b oraz w Kętrzynie przy ul. Traugutta 7. Obydwa punkty oferują Klientom pełny asortyment do urządzenia każdego wnętrza: sypialni, jadalni, pokoju dziennego czy młodzieżowego. W bogatej ofercie salonów znajdują się także meble kuchenne oraz szafy, stoły i krzesła, a w zakopiańskim salonie funkcjonuje również strefa snu. Odwiedzając nowe salony partnerskie Black Red White Klienci mogą spodziewać się licznych pomysłowych aranżacji, inspirujących do zmian w mieszkaniu lub urządzenia go od podstaw.
 
Klienci odrestaurowanego salonu w Jarocinie – przy ul. Wojska Polskiego 47 – znajdą w nim obecnie zoptymalizowany asortyment obejmujący zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kolekcje polskiego producenta. Osoby ceniące ekonomiczne zakupy mogą szukać okazji cenowych w dziale wyprzedaży i w strefie dobrych cen. Zmiany zaszły także w salonie w Piszu, mieszczącym się przy ul. Dworcowej 9a, gdzie meble pogrupowano wg funkcji. Nowością jest także strefa kuchni Family Line i Senso Kitchens. W asortymencie punktu handlowego w Brzegu Dolnym, przy ul. Rynek 3, dominują meble skrzyniowe i tapicerowane, a dla osób poszukujących wyposażenia sypialni przygotowano strefę snu. Dzięki reorganizacji oferty salonu partnerskiego w Ciechanowie (przy ul. Pułtuskiej 110), Klienci łatwiej znajdą to, czego potrzebują: wyposażenie jadalni, pokoju dziennego, sypialni bądź meble tapicerowane, stoły czy krzesła. Przebudowany salon w Pasłęku przy ul. Bankowej 24 również oferuje Klientom unowocześniony asortyment. Oferta sklepu wzbogaciła się o większy wybór mebli skrzyniowych i tapicerowanych oraz stoisko w dodatkami. Na wystawie salonu w Nowej Soli, mieszczącego się przy ul. Piłsudskiego 63 zaaranżowano aż 38 inspirujących przykładów umeblowania wnętrza i wyeksponowano nowości – kolekcje Antwerpen, Azteca, Elpasso, Lejla, Danton, Fini czy Rosti.
 
Efekty działań modernizacyjnych dostrzegą także Klienci partnerskich studiów kuchni Black Red White. Punkt w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Okrzei 2 oferuje odwiedzającym bogatą ofertę mebli z kolekcji Senso Kitchens i Family Line. W profesjonalny studiu kuchni Klienci mogą zamówić projekt zabudowy, pomiar wnętrza oraz montaż zakupionych mebli. Taki sam zakres usług oferuje studio kuchni mieszczące się przy ul. Światowida 47b lok.3 w Warszawie. Odwiedzający mogą w nim zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentują się meble na wymiar Senso Kitchens. Aż 12 układów z meblami z tej kolekcji przygotowano także w studiu kuchni w Płocku przy ul. Dworcowej 42, które oferuje również projektowanie kuchni z wykorzystaniem mebli Family Line.