Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy Katalog 2015

Inspirujące aranżacje, gotowe układy, a także zupełnie nowe systemy kolekcji – teraz wszystkie elementy znaleźć można w jednym miejscu – nowym Katalogu 2015 Black Red White. Katalog rozpoczyna hasło: „Moja Planeta. Dom.” i to właśnie nim kierowano się przygotowując najnowszą publikację.
 
Okładka katalogu 2015 Black Red White
Dom to przede wszystkim miejsce relaksu, pozwalające na ucieczkę od codzienności. Odpowiednio urządzony staje się nieodzownym elementem życia. Najnowszy Katalog 2015 Black Red White został dopasowany do potrzeb współczesnych Klientów, którzy niezwykle cenią sobie momenty spędzone w zaciszu własnej przestrzeni. Polacy poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu, dlatego propozycje Black Red White pełne są podpowiedzi i porad, na co zwrócić uwagę podczas urządzania i wyboru asortymentu.
 
Najnowszy katalog został podzielony na konkretne działy, które zdecydowanie ułatwiają odnalezienie odpowiednich treści. Poza standardowymi zakładkami, dedykowanymi poszczególnym pomieszczeniom, znajdują się w nim również rozdziały poświęcone dobrym cenom, a także oświetleniu oraz dodatkom. Zaprezentowane zostały wszystkie dostępne kolekcje, uzupełnione o wiele firmowych nowości, wśród których wymienić możemy meble Possi, Moden, Anticca czy Porto. Ponadto znaleźć w nim możemy propozycje aranżacji prywatnego miejsca pracy, garderoby i przedpokoju.
 
Jeśli marzysz o harmonijnym oraz estetycznym wnętrzu, koniecznie skorzystaj z propozycji zawartych w Katalogu. W niezwykle pomocny oraz szybki sposób pozwolą one na dopasowanie układu całego mieszkania do konkretnych preferencji.
 
Katalog 2015 Black Red White można obejrzeć online na stronie www.brw.pl.