Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowo otwarte salony partnerskie Black Red White

Firma Black Red White systematycznie rozszerza zasięg swoich produktów, rozbudowując sieć salonów partnerskich. Nowy sklep został otwarty w Krzeszowicach, natomiast w kolejnych pięciu miastach, przeprowadzono modernizację istniejących punktów. W Ostrołęce, Grodzisku Mazowieckim, Słupnie, Piotrkowie Trybunalskim oraz Słubicach wprowadzono udogodnienia, które mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług oraz zapewnienie Klientom jeszcze lepszego dotarcia do najnowszych kolekcji firmowych.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskm w Piotrkowie Trybunalskim Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskm w Krzeszowicach Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskm w Słubicach
Zupełnie nowy salon został otwarty w Krzeszowicach. Sklep o powierzchni 800 m2, mieści 32 gotowe aranżacje z przewagą mebli do pokoju dziennego. W salonie zaprezentowano między innymi kolekcje z linii Rosti, Lejla, Luca, Danton oraz Possi, a także ekspozycje w specjalnie przygotowanej strefie snu.
 
W Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Okulickiego 13, dokonano gruntownych zmian w układzie całego salonu. Obecnie w asortymencie dominują meble skrzyniowe z przewagą szaf Colin, F-19, Koda oraz Vectra. Oferta sklepu została wzbogacona o nową strefę kuchni Senso Kitchens oraz 4 propozycje aranżacyjne z wykorzystaniem mebli na wymiar. W specjalnej strefie snu znajdziemy gotowe ekspozycje, a także wiele elementów z najnowszych kolekcji. Przebudowie został poddany również salon w Ostrołęce, przy ulicy Zawadzkiego 12. W odświeżonym punkcie wprowadzono podział na strefy takie, jak jadalnie dzienne czy sypialnie. Ponadto Klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu w obrębie miasta. W Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Sulejowskiej 3 wdrożonych zostało 38 gotowych aranżacji, z dominacją asortymentu do pokoju dziennego. Wśród nowości Klienci znajdą kolekcje takie jak Danton, Luca, Possi, Lejla oraz Rosti. Odwiedzając dział wyprzedaży skorzystać można także z wielu korzystnych promocji, dzięki którym w ekonomiczny sposób odświeżyć można wnętrze domu.
 
Odnowieniu uległy także studia kuchni w Słupnie oraz w Słubicach. W Słupnie powstały nowe strefy układów z linii Senso Kitchens oraz Family Line, dzięki czemu w sklepie zaprezentowanych zostało 8 gotowych aranżacji kuchennych. Salon w Słubicach został wyposażony dodatkowo – poza kolekcjami Senso Kitchens oraz Family Line – o kolekcje z serii Nika oraz Junona. Łącznie można w nim znaleźć 11 gotowych, inspirujących aranżacji. W obu punktach Klienci maja możliwość zamówienia profesjonalnego projektu przestrzeni kuchennej wraz z usługą pomiaru oraz montażu.