Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Ruszył pełen inspiracji blog wnętrzarski „Moja Planeta. Dom”

Ruszył pełen inspiracji blog wnętrzarski „Moja Planeta. Dom”Black Red White wdraża nowy projekt internetowy. Prezentacja bloga wnętrzarskiego pod nazwą „Moja Planeta. Dom”, to kolejny etap nowej komunikacji z Klientami. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom osób, które poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu. Czytelnicy znajdą na blogu wiele inspirujących aranżacji i ciekawych porad jak urządzić idealne wnętrze.

 

Na blogu Black Red White w zakładkach, które odzwierciedlają podział każdego domu – kuchnia, pokój dzienny, pokój młodzieżowy, sypialnia oraz biuro – można z łatwością odnaleźć informacje, które są niezwykle pomocne w projektowaniu idealnego wnętrza. Czytelnicy mogą skorzystać z wielu inspirujących porad w kwestii urządzenia mieszkania oraz doboru właściwych dodatków, zgodnie z aktualnymi trendami.

 

Na blogu znaleźć można między innymi wskazówki na temat aranżacji funkcjonalnej przestrzeni, zachowania porządku w szafie czy zastosowania praktycznego oświetlenia, które ułatwią umeblowanie całego domu. Specjalnie dla Czytelników przygotowany jest zestaw jesiennych inspiracji, dzięki którym będą mogli oni spędzić długie wieczory w nowoczesnym i stylowym wnętrzu.

 

Blog „Moja Planeta. Dom” dostępny jest pod adresem mojaplanetadom.pl.