Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Kolejne otwarcia salonów partnerskich Black Red White

Black Red White, lider branży meblarskiej w Polsce, sukcesywnie rozwija i modernizuje sieć salonów partnerskich. Odświeżeniu podległy kolejne salony: w Chełmży, Goleniowie, Łasku oraz w Ozimku, natomiast zupełnie nowy sklep powstał w Żninie i nowe studio kuchni w Jaworznie. Nowym i stałym Klientom z pewnością przypadnie do gustu nowoczesny wystrój salonów Black Red White.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Chełmży Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Ozimku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Goleniowie
Spółka Black Red White odświeża swój wizerunek poprzez modernizację salonów firmowych i partnerskich, aby zapewnić Klientom komfortowe warunki zakupów. Gotowe aranżacje w sklepach przypominają domowe pomieszczenia, przez co ułatwiają stworzenie własnej wizji idealnego wnętrza. Łączą one elementy różnych kolekcji, a urozmaicone są dodatkami, oświetleniem oraz tekstyliami. Dla wygody kupujących, nazewnictwo stref podziału asortymentu odpowiada domowym wnętrzom.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Łasku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Żninie
W ostatnim czasie miało miejsce reotwarcie istniejących salonów partnerskich w Chełmży, Goleniowie, Łasku oraz w Ozimku, natomiast zupełnie nowy sklep powstał w Żninie. W sklepach w Chełmży i w Ozimku stworzono przestronne strefy snu, gdzie prezentowane są najnowsze pomysły na urządzenie przytulnej sypialni. Wszystkie odświeżone salony posiadają bogaty asortyment mebli do pokoju dziennego, ale również każdy poszukujący wyposażenia do jadalni, sypialni czy przedpokoju ma duży wybór spośród najnowszych kolekcji Black Red White. W reotwartych sklepach prezentowane są kuchnie z linii Family Line oraz Junona Line, które zawierają moduły idealne do każdej kuchni – meble można dowolnie zestawiać, w zależności od potrzeb i pomysłów. Salon w Ozimku dysponuje również zestawami Senso Kitchens.
 
Nowy salon w Żninie przy ulicy Rychlewskiego 8, ma w swojej ofercie najnowsze kolekcje Black Red White: Gent, Elpasso oraz Possi. Szeroki wybór mebli do każdego domowego wnętrza to duży atut tego sklepu – przygotowano 25 gotowych aranżacji, dzięki którym podejmowanie decyzji o wyborze mebli jest jeszcze łatwiejsze. Z myślą o Klientach powstał również duży dział wyprzedaży.
 
Dla mieszkańców Jaworzna dostępne jest teraz zupełnie nowe studio kuchni, które zlokalizowane jest w przy ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej 58. Sklep oferuje oryginalne pomysły na urządzenie funkcjonalnej i efektownej kuchni. Klienci mogą wybierać spośród kuchni na wymiar Senso Kitchens, kuchni modułowych Family Line oraz praktycznych zestawów Junona Line.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.