Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Zmodernizowane salony kontrahenckie

Sieć salonów partnerskich Black Red White systematycznie podlega modernizacji. W ostatnim czasie zupełnie nowy salon powstał w Oleśnie, natomiast na nowo otwarto odświeżone sklepy w Ostrzeszowie, Siemiatyczach, Złotoryi, Iławie, Dynowie oraz w Miliczu. Poszerzono w nich ofertę mebli, a ekspozycja jest jeszcze bardziej funkcjonalna i przystępna dla Klientów.
 
W Oleśnie przy ulicy Lublinieckiej 1A został otwarty pierwszy punkt handlowy Black Red White w tym mieście. Na powierzchni 220 m2 jest 20 gotowych aranżacji wnętrz z przewagą mebli skrzyniowych, a wszystkie nowości z oferty są wyeksponowane w wydzielonych strefach, które odpowiadają domowym wnętrzom. W salonie jest także strefa kuchni, gdzie Klienci mogą znaleźć zestawy mebli z kolekcji Family Line.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Dynowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Iławie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Oleśnie
Odnowieniu podległy salony partnerskie w Ostrzeszowie, Siemiatyczach, Złotoryi, Iławie, Dynowie oraz w Miliczu. Sklep w Ostrzeszowie przy ulicy Kaliskiej 10 ma powierzchnię aż 420 m2, gdzie mieści się 27 gotowych aranżacji. W asortymencie dominują meble skrzyniowe i tapicerowane, ale oferowane są również 3 układy Family Line oraz Junona Line. W Miliczu, przy ul. Osadniczej 10, dokonano gruntownych zmian w układzie całego salonu i wprowadzono specjalną strefę snu, gdzie prezentowane są 2 ekspozytory. W ofercie dominują meble skrzyniowe oraz tapicerowane – jest tam 35 gotowych aranżacji, które ułatwiają Klientom wybór swojej wymarzonej sypialni. Również strefa kuchni zawiera dużo propozycji – prezentowane są 4 układy Family Line oraz Junona Line. W salonie partnerskim w Dynowie przy ulicy Podwale 58B wyeksponowane są nowe kolekcje: Elpasso, Antwerpen oraz Lejla, a także meble kuchenne Junona Line oraz Family Line. Klienci mają również możliwość wyboru materacy z łóżek systemowych. W Złotoryi, przy ulicy Legnickiej 25, w ofercie dominują meble skrzyniowe i kuchenne – prezentowanych jest 35 gotowych aranżacji wnętrz. Strefa kuchni zawiera bogatą ofertę mebli: 4 układy Senso Kitchens, 3 układy Family Line oraz modele z kolekcji Junona Line.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Złotoryi Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Ostrzeszowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Siemiatyczach
Przebudowie został poddany również salon w Iławie, przy ulicy Platynowej 3. W odświeżonym punkcie wprowadzono podział na strefy takie, jak jadalnie i pokoje dzienne. Ponadto Klienci mają możliwość zamówienia wykonania projektu zabudowy kuchni, pomiaru wnętrza oraz montażu. W Siemiatyczach, przy ulicy Górnej 46, wdrożonych zostało 40 gotowych aranżacji, z dominacją asortymentu mebli tapicerowanych oraz kuchennych – Klienci znajdą tam meble z linii Junona Line oraz 7 układów Family Line. Salon został również wyposażony w strefę snu i prezentację najnowszych kolekcji Black Red White: Possi, Gent, Nepo oraz Anticca.
 
Klienci, mają możliwość zamówienia projektu zabudowy całej kuchni na wymiar – wraz pomiarem pomieszczenia oraz montażem – w salonach w Złotoryi, Dynowie, Iławie oraz w Miliczu, dzięki czemu mogą stworzyć niepowtarzalne wnętrze, dopasowane do ich potrzeb.
 
Inwestycja rozbudowy i rewitalizacji sklepów Black Red White realizowana jest w ramach planu rozwoju handlu krajowego na lata 2015-2018. Salonem pilotażowym, w którym wdrożono nowy standard ekspozycji w kwietniu, był sklep w Będzinie. Pozytywnie przyjęte przez Klientów zmiany są sukcesywnie wprowadzane w pozostałych salonach Black Red White.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.