Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Meble Black Red White w Muzeum Sopotu

Meble Black Red White zostały zaprezentowane na wystawie wnętrz w Muzeum Sopotu. 8 października miały miejsce Urodziny Sopotu, z okazji których sopockie muzeum przygotowało między innymi wystawę wnętrz – w stylu rodem z czasów PRL oraz przykład współczesnego domu, aby symbolicznie pokazać transformację, która zaszła w Polsce. Wnętrze nowoczesne, po 25-latach od przemian ustrojowych, zostało zaaranżowane meblami z kolekcji Possi.
Meble Black Red White w Muzeum Sopotu Meble Black Red White w Muzeum Sopotu
Urządzenie współczesnego wnętrza z wykorzystaniem mebli Black Red White to wyraz uznania i świadectwo, że nasza firma wpasowuje się w gusta nowoczesnych Polaków. W ciągu ponad 20-letniej działalności na rynku Black Red White stało się ikoną polskiego meblarstwa i najbardziej rozpoznawalną marką w tej kategorii w Polsce. Doceniono również innowacyjny design kolekcji Possi, która cieszy się dużą popularnością wśród Klientów.
 
Wyjątkowa aranżacja na wystawę została przygotowana przez Dział Aranżacji Black Red White wspólnie z Salonem Meblowym Black Red White z Gdańska.