Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White poszerza sieć salonów partnerskich

Otwarto kolejne salony partnerskie Black Red White. Sieć sklepów została poszerzona o punkty w Koninie, Drezdenku, Morągu, Jezioranach oraz w Gdańsku. Nowe i odświeżone salony zapewniają Klientom lepszy dostęp do produktów marki, liczne gotowe propozycje urządzenia wnętrz, a także korzystne oferty cenowe.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Morągu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Koninie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Drezdenku
Reotwarcia istniejących sklepów zostały przeprowadzone w Drezdenku oraz Koninie. W obu punktach odwiedzający mogą skorzystać z szerokiej oferty mebli skrzyniowych. Dodatkowo praktyczny podział przestrzeni na odrębne strefy takie, jak: meble do jadalni, sypialni, pokoi młodzieżowych czy kuchni oraz zachowanie specjalnego ciągu komunikacji zapewnia odwiedzającym szybkie odnalezienie niezbędnych produktów, dzięki czemu zakupy stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. W obu salonach do dyspozycji Klientów pozostaje także strefa dobrych cen, dział wyprzedaży oraz galeria dodatków, natomiast w profesjonalnym studio kuchni można dokonać indywidualnego projektu mebli kuchennych.
 
Odświeżenie salonu miało również miejsce w Gdańsku przy ul. Cieszyńskiego 48, gdzie stworzonych zostało 28 gotowych boksów aranżacyjnych, wśród których znajdują się meble kuchenne z linii Junona Line oraz Family Line. Nowe salony zostały natomiast otwarte w Jezioranach i Morągu. Salon w Jezioranach posiada 2 ekspozycje w strefie snu, a także cały przekrój asortymentu szaf: Colin, Wektra oraz F-28. Ponadto w sklepie utworzono 22 działy z aranżacjami. Wiele nowości z oferty sklepu znaleźć można również w Morągu, gdzie powstało 18 boksów z gotowymi projektami, a Klienci salonu mogą skorzystać z bezpłatnego transportu w obrębie miasta.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.