Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Odświeżone salony partnerskie Black Red White

Black Red White, jako lider na rynku meblarskim w Polsce, nieustannie poszerza swoją ofertę oraz wprowadza nowe standardy jakości, które zwiększają komfort zakupów. Kolejne salony podlegają metamorfozom, aby zapewnić Klientom lepszy dostęp do produktów marki, a także  licznych gotowych propozycji urządzenia wnętrz. W ostatnim czasie zmodernizowano sklepy w Lubinie, Siemianowicach Śląskich i Zgorzelcu.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Lubinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Siemianowicach Śląskich
W Lubinie reotwarto salon przy ulicy Armii Krajowej 27, o powierzchni 1500 m2. Prezentowane są w nim aż 52 gotowe aranżacje wnętrz, zaprojektowane tak, aby przypominały pomieszczenia domowe. Przygotowano również dużą ofertę mebli kuchennych – Klienci mogą wybierać spośród 5 układów Senso Kitchens, 5 układów Family Line oraz kuchni Junona Line. W specjalnej strefie snu są 4 ekspozytory, które ułatwiają zaprojektowanie własnej wymarzonej sypialni. Jest to jedyny salon z asortymentem Black Red White w Lubinie, w związku z tym z myślą o Klientach wyeksponowane są wszystkie nowe kolekcje.
 
Zmiany zostały przeprowadzone również w sklepie w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Pocztowej 3. Na powierzchni salonu stworzonych zostało 46 aranżacji, wśród których są meble z całego asortymentu Black Red White: do salonu, sypialni, przedpokoju czy jadalni. Przygotowane są także propozycje linii mebli kuchennych: 6 układów Family Line oraz Junona Line. Asortyment artykułów wyposażenia wnętrz jest dostępny w formie aranżacji ekspozycji oraz prezentowany jest w Galerii. W jedynym sklepie partnerskim Black Red White w Siemianowicach Śląskich Klienci mają możliwość zapoznania się ze wszystkimi nowościami w ofercie firmy – również w specjalnie stworzonej strefie snu, gdzie jest szeroki wybór łóżek, materacy oraz mebli niezbędnych do urządzenia sypialni.
 
Odświeżenie Studio Kuchni miało miejsce w salonie w Zgorzelcu przy ulicy Gen. Andersa 4. Dla wygody Klientów przygotowano gotowe aranżacje, w skład których wchodzą 3 gotowe układy Senso Kitchens oraz 3 układy Family Line. Dodatkowo w salonach w Lubinie i Zgorzelcu w profesjonalnym studio kuchni istnieje możliwość zamówienia wyposażenia całego wnętrza na wymiar, w skład czego wchodzi wykonanie projektu zabudowy, pomiaru wnętrza oraz montaż.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.