Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Zmiany w salonach partnerskich Black Red White

Black Red White wdraża nowe standardy w kolejnych salonach partnerskich. Odświeżeniu uległy sklepy w Pułtusku, Ścinawie, Gryfowie Śląskim, Świętochłowicach, a także w Myszyńcu. Firma zapewnia tym samym Klientom dostęp do szerszej oferty produktowej oraz ułatwia komunikację w trakcie zakupów.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Myszyńcu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Gryfowie Śląskim
W trzech odświeżonych salonach utworzona została specjalna strefa snu z gotowymi aranżacjami. Skorzystać z niej mogą Klienci sklepów w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 30A, w Myszyńcu, gdzie powstały 2 ekspozytory oraz w Gryfowie Śląskim – w salonie przygotowano 4 gotowe ekspozycje. Dodatkowo w Świętochłowicach zaaranżowanych zostało 35 gotowych aranżacji do całego domu, natomiast w Gryfowie Śląskim jest ich obecnie aż 65. Dodatkowe działy, takie jak strefa dobrych cen oraz produkty na wyprzedaży zostały przygotowane dla Klientów sklepu w Myszyńcu. Ponadto salon ten oferuje obecnie specjalne studio kuchni, w którym można dokonać projektu mebli kuchennych, a także zamówić usługę pomiaru oraz montażu.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Pułtusku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Ścinawie
W Pułtusku, przy ul. Jana Pawła II odnowieniu uległo całe Studio Kuchni, w którym dominują układy z linii Senso Kitchens oraz Family Line. Klienci mogą obejrzeć 8 gotowych aranżacji z obu systemów, a także wykonać profesjonalny projekt dostępnych kolekcji. W salonie wyeksponowane zostały również najnowsze układy, dzięki czemu odwiedzający mają możliwość dostępu do najlepszej oferty produktowej.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.