Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Metamorfozy studiów kuchni w Warszawie, Płocku, Wągrowcu i Tczewie

Black Red White nieustannie wzmacnia sieć salonów partnerskich, przeprowadzając gruntowne zmiany w istniejących sklepach oraz otwierając nowe punkty handlowe. W listopadzie reotwarto studia kuchni w Warszawie, Płocku, Wągrowcu oraz w Tczewie. We wszystkich punktach sprzedaży nieustannie wprowadzane są udogodnienia, które mają na celu podniesienie jakości zarówno usług, jak i sposobu prezentowania oferty.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Płocku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Płocku
Istniejące studio kuchni w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 26/43B przebudowano i wymieniono w nim ekspozycyjne układy kuchenne. W sklepie prezentowane są nowości i klasyczne zestawy kuchenne z oferty Black Red White. Klienci mogą wybierać spośród układów kuchennych Senso Kitchens i Family Line, a także skorzystać z możliwości wykonania projektu zabudowy, pomiaru wnętrza oraz montażu mebli. Salon partnerski istnieje przy ul. Bartyckiej od 15 lat i od samego początku posiada w ofercie kuchnie Black Red White.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Warszawie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Wągrowcu
W salonie partnerskim w Płocku przy ulicy Sikorskiego 10 również zaszły zmiany w ekspozycji mebli kuchennych. Do dyspozycji Klientów oddanych jest kilkanaście gotowych układów kuchennych Senso Kitchens, Family Line oraz Junona Line. Prezentowana jest także nowa kuchnia oparta o system listwowy. Specjalnie z myślą o osobach poszukujących idealnego wyposażenia kuchni w salonie istnieje możliwość wykonania profesjonalnego projektu kuchni na wymiar Senso Kitchens oraz kuchni modułowych Family Line.
 
W sklepie partnerskim w Wągrowcu przy ulicy Kcyńskiej 20 wprowadzono nową wizualizację zewnętrzną i wewnętrzną salonu. Klienci mają możliwość wyboru mebli spośród 11 układów kuchennych Senso Kitchens, Family Line oraz Junona Line. Odwiedzający mogą również skorzystać z usługi profesjonalnego projektu pod wymiar mebli Senso Kitchens. W salonie prezentowanych jest dużo nowości z popularnej kolekcji Family Line. Sklep partnerski zadbał o komfort kupujących, udostępniając możliwość bezpłatnego transportu mebli powyżej określonej kwoty zamówienia. Wszelkie informacje, również o montażu mebli, dostępne są w salonie.
 
Studio kuchni w salonie w Tczewie – przy ulicy Wojska Polskiego 24b – podległo przebudowie i wymianie ekspozycyjnych układów kuchennych. W studiu dostępne są gotowe aranżacje kuchni: 7 układów kuchennych Senso Kitchens oraz Family Line. Z myślą o Klientach wśród szerokiego asortymentu prezentowanych jest dużo nowości z oferty Black Red White. Na miejscu istnieje również możliwość zamówienia projektów zabudowy kuchni Senso Kitchens i Family Line.
 
Znajdź Twój najbliższy sklep w zakładce sieć sprzedaży.