Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe i odświeżone studia kuchni w Gorzowie Wielkopolskim, Świdnicy, Pszczynie, Kołobrzegu oraz Chrzanowie

Black Red White nieustannie rozszerza partnerską sieć sprzedaży o nowe punkty, a także odświeża istniejące sklepy, ułatwiając Klientom dostęp do szerokiej oferty mebli i dodatków. Tym razem spółka wdrożyła ciąg udogodnień w studiach kuchni w Gorzowie Wielkopolskim, Świdnicy, Pszczynie oraz Kołobrzegu. W odpowiedzi na potrzeby Klientów, całkowicie nowe studio zostało otwarte również w Chrzanowie.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Chrzanowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w świdnicy
Odświeżone studio kuchni w Pszczynie zlokalizowane jest przy ul. Górnośląskiej 15. W ofercie sklepu dostępnych jest kilkadziesiąt układów kuchni na wymiar Senso Kitchens, zestawy modułowe Family Line oraz  gotowe układy Junona Line. Zarówno w studio kuchni w Pszczynie, jak i w Świdnicy przy ul. Spacerowej 2-4, zostały wyeksponowane nowości kuchenne, dostępne w ofercie Black Red White. Ponadto w sklepie w Świdnicy, Klienci mogą inspirować się gotowymi aranżacjami – do ich dyspozycji przygotowane zostały układy Senso Kitchens, Family Line, a także kolekcja marki Atlas. Gotowe aranżacje czekają również na odwiedzających salon w Kołobrzegu przy ul. Kieleckiej 1 – gdzie przygotowane zostały zestawy rodzinnych i praktycznych kuchni Family Line – oraz w Gorzowie Wielkopolskim – w ofercie wyróżnionych zostało 10 układów kuchni na indywidualne zamówienie Senso Kitchens.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Pszczynie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Kołobrzegu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Gorzowie Wielkopolskim
Zupełnie nowe studio kuchni otwarte zostało w Chrzanowie przy ul. Oświęcimskiej 90 C,D. Na powierzchni liczącej 60 m2 powstało 7 gotowych układów Senso Kitchens oraz 5 układów Family Line, które stanowią dla Klientów gotową podpowiedź przy urządzaniu kuchennej przestrzeni. W sklepie wyeksponowane zostały dodatkowo nowości produktowe.
 
W każdym z pięciu studiów kuchni zaaranżowany został profesjonalny punkt, w którym można dokonać zamówienia mebli na wymiar – serwis oferuje szeroki zakres usług od wykonania projektu do końcowego montażu mebli.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.