Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowo otwarte i odświeżone salony partnerskie Black Red White

Black Red White nieustannie rozbudowuje sieć handlową, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych Klientów w Polsce i ułatwić im dostęp do swojej oferty. W tym celu w październiku otwarto cztery salony partnerskie w zupełnie nowych lokalizacjach: w Pleszewie, Czersku, Białej Podlaskiej oraz w Sulęcinie. Natomiast w sklepie w Złocieńcu zmodernizowano i odświeżono ekspozycję wedle nowych standardów Black Red White. Dzięki temu zakupy wnętrzarskie staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Złocieńcu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Białej Podlaskiej Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Pleszewie
 
W Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 76 otwarto największy i najnowocześniejszy salon w mieście oraz w regionie. Wprowadzono wysoki standard ekspozycji i obsługi, a na powierzchni 1000 m2 przygotowano 26 pokoi z aranżacjami mebli Black Red White. W asortymencie odwiedzający znajdą pełną ofertę – meble tapicerowane, łóżka, szafy, stoły oraz meblościanki, a także nowatorskie strefy snu. W salonie partnerskim w Białej Podlaskiej duży nacisk położono na studio kuchni, gdzie Klienci mogą wybierać spośród szerokiego asortymentu kuchni Senso Kitchens oraz nowości Family Line. Do aranżacji wykorzystano kolekcje Elysse, Kasetta, Separavi, Board, Pesen, Older, Edan, Aplaus, Tafne, Tapo Plus, Top Line, Hamper oraz Domin.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Białej Podlaskiej Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Sulęcinie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Czersku
 
Nowy salon partnerski Black Red White w Sulęcinie przy ulicy Lipowej 27 posiada 20 gotowych aranżacji wnętrz, które ułatwiają podjęcie decyzji osobom poszukującym mebli do wymarzonego mieszkania. Do ich dyspozycji jest szeroka oferta mebli, na którą składają się niezbędne elementy wyposażenia salonu, sypialni, jadalni, ale również kuchni. Na ekspozycji znaleźć można przykładowe ustawienie kuchni z meblami Senso Kitchens oraz Family Line. Z myślą o Klientach przygotowano również możliwość profesjonalnego projektu zabudowy kuchni, pomiaru wnętrza oraz montażu.
 
W Czersku przy ulicy Lipowej 5B otwarto salon o powierzchni 270 m2, gdzie zaprezentowano 11 aranżacji przypominających domowe pomieszczenia. W asortymencie dominują meble dzienne, w tym kolekcje Gent, Porto oraz Nepo. W sklepie Klienci znajdą meble i artykuły wyposażenia do wszystkich domowych wnętrz, również kuchni. Dla wygody kupujących przygotowano gotowe układy z mebli Family Line oraz Junona Line.
 
Sieć handlową Black Red White rozbudowano również o salon partnerski w Pleszewie przy ulicy Kaliskiej 85. Na powierzchni 500 m2 Klienci mogą poznać walory mebli z asortymentu Black Red White, dzięki 15 przygotowanym układom aranżacyjnym oraz 3 ekspozytorom w specjalnej strefie snu. Szczególnie wyeksponowane są popularne kolekcje Anticca, Gent, Porto, Nepo oraz Possi. W ofercie znajdują się również kuchnie Junona Line i Family Line.
 
Działania modernizacyjne objęły salon partnerski Black Red White w Złocieńcu przy ulicy Włókienniczej 2. Punkt o powierzchni 600m2 rozbudował swoją ofertę oraz unowocześnił sposób prezentacji mebli. Do dyspozycji Klientów oddano 20 gotowych aranżacji wnętrz oraz 3 ekspozytory pokazujące gotowe rozwiązania do urządzania sypialni. Odwiedzający sklep mogą wybierać spośród szerokiego asortymentu – znajdą meble do pokoju dziennego, jadalni, pokoju młodzieżowego oraz przedpokoju. Wyeksponowane są nowe kolekcje Porto, Dinaro oraz Gent. Przykładowe aranżacje obejmują także wnętrza kuchenne – zestawy Junona Line oraz Family Line.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.