Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Serwis brw.pl z prestiżową nagrodą Webstar

Serwis brw.pl z prestiżową nagrodą Webstar Strona internetowa brw.pl została nagrodzona w konkursie branży interaktywnej Webstarfestival 2015 jako najlepsza w kategorii „Dom i Ogród”. Statuetki Webstar przyznawane są już od 11 lat najlepszym stronom i kreacjom w Internecie. Jest to kolejne – po e-Commerce Polska awards 2015 – wyróżnienie potwierdzające funkcjonalność i przejrzystość serwisu brw.pl, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów marki.
 
W jury XI edycji konkursu Webstarfestival – Akademii Internetu - zasiadali najwybitniejsi przedstawiciele polskiego przemysłu internetowego. Nagrody Webstar, które zostały przyznane w 19 kategoriach, wyróżniają najlepsze strony i kampanie.
 
Kryteriami branymi pod uwagę podczas oceny serwisów były zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, struktura i nawigacja, innowacyjność, prezencja wizerunkowa oraz cele, dla których serwis został stworzony. W procesie weryfikacji i zatwierdzenia ocen zgłoszonych stron internetowych uczestniczyła firma audytorska KPMG.
 
Sklep internetowy brw.pl łączy w sobie charakter wizerunkowy i sprzedażowy. Najważniejszym zadaniem serwisu jest atrakcyjna prezentacja oferty oraz pomoc w odnalezieniu mebli i dodatków odpowiednich dla każdego rodzaju wnętrza. Połączenie wysokiej jakości zdjęć z bogatą bazą inspiracji pomaga w podjęciu decyzji nawet najbardziej wymagającym klientom. Co więcej, serwis zapewnia pełną funkcjonalność dla użytkowników urządzeń mobilnych. Za realizację i stałą rozbudowę serwisu odpowiada agencja interaktywna Ideo.