Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Luty pod znakiem kolejnych zmian w salonach partnerskich Black Red White

Miesiąc luty minął pod znakiem pozytywnych zmian w salonach partnerskich Black Red White. Polska marka konsekwentnie wdraża udogodnienia, które mają na celu podniesienie jakości usług i uatrakcyjnienie sposobu prezentowania oferty. Tym razem metamorfozą zostały objęte salony w Siedlcach, Białymstoku oraz Lęborku.
 
W Siedlcach metamorfozę wnętrza przeszedł salon „Emilia II”, który mieści się przy ul. Sokołowskiej 145 A. Powierzchnia placówki została odnowiona i uzupełniona o elementy nowej komunikacji wizualnej Black Red White. Klienci odwiedzający salon mogą zobaczyć wiele ciekawych rozwiązań dla domu i wybrać coś dla siebie spośród bogatego asortymentu mebli pokojowych, wygodnych mebli tapicerowanych, szaf oraz kuchni. Gotowe pomysły na wnętrze zostały zaprezentowane w funkcjonalnie zaaranżowanym małym mieszkaniu o powierzchni 38 m2. Na osoby, które szukają wyjątkowych okazji, czeka strefa dobrych cen oraz dział wyprzedaży, gdzie oferowane produkty można kupić w mocno obniżonych cenach. Do dyspozycji klientów jest także profesjonalne studio kuchni, które oferuje możliwość wykonania profesjonalnego projektu kuchennego wnętrza.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Siedlcach Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Białymstoku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Lęborku
 
Kolejna metamorfoza salonu partnerskiego miała miejsce w Białymstoku. Placówka „Megan Meble” mieści się przy ul. Przędzalnianej 60 i to właśnie tam klienci mogą zobaczyć pełną ofertę produktową Black Red White. Na powierzchni ponad 1200 m2 zaprezentowane zostały kolekcje mebli do salonu, sypialni, jadalni i pokoju młodzieżowego, a także systemy szaf, meble tapicerowane oraz galeria dodatków i dekoracji. Wśród szerokiego asortymentu mebli dostępne są również nowości produktowe oraz kuchnie modułowe Family Line i Junona. Ponad 60 funkcjonalnie zaaranżowanych pomieszczeń to źródło wielu inspiracji i ciekawych pomysłów na urządzenie domu lub mieszkania.
 
Zmiany zaszły również w Lęborku. Od lutego klienci salonu „Meble Krasoń” znajdą ofertę produktów Black Red White pod zupełnie nowym adresem. Placówka została przeniesiona na Plac Spółdzielczy 1 i to właśnie tam powstała nowa ekspozycja mebli i dodatków polskiej marki. Salon został zaprojektowany zgodnie z najnowszą koncepcją aranżacyjną i zapewnia klientom wiele funkcjonalnych rozwiązań oraz propozycji na aranżację wnętrza w ulubionym stylu. Oprócz mebli pokojowych salon oferuje także systemy szaf, meble tapicerowane oraz kuchnie modułowe Family Line z możliwością wykonania profesjonalnego projektu wnętrza. Okazje cenowe czekają na odwiedzających w strefie dobrych cen oraz dziale wyprzedaży. W trosce o wygodę klientów salon oferuje bezpłatny transport zakupionych mebli na terenie Lęborka.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.