Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Zapraszamy wiosnę do wnętrza

Coraz cieplejsze dni i budząca się do życia natura dodają energii. Pozytywnie nastrajającą aurę warto wprowadzić również do wnętrz. Wystarczy odrobina soczystej zieleni, jasne pastele oraz motywy inspirowane przyrodą, by poczuć powiew wiosennej świeżości. W salonach Black Red White znajdziemy mnóstwo mebli i dodatków, które pozwolą pożegnać zimę na dobre!
Koc Soft Black Red White Lampa Baloo Black Red White Poduszka Lemon Black Red White Pudło Krinkle Black Red White
Soczyste akcenty
Po przytulnych zimowych szarościach, czerniach i brązach warto wprowadzić pozytywny nastrój w mieszkaniu za pomocą kolorowych mebli i akcesoriów dekoracyjnych. Orzeźwiająca zieleń, intensywny róż i fiolet oraz radosne żółcienie wniosą do domu odrobinę ciepła i poprawią humor domowników.
 
Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie intensywnych kolorów na pojedynczych meblach lub tylko na ich wybranych elementach. Taką możliwość daje kolekcja Possi od Black Red White, w której znajdziemy pełną paletę wiosennych odcieni. Soczyście zielona sofa lub fotel Cupido oraz miękkie poduszki, koce i narzuty w tej samej tonacji nadadzą wnętrzu wrażenie odświeżenia. Barwne akcenty w postaci cytrynowej lampy Baloo czy pudełka na drobiazgi Krinkle w kolorze fuksji dopełnią „wiosenny look”.
Lampa podłogowa Vintage Black Red White Poduszka Fluffy Black Red White Pościel Bike Yellow Black Red White Lampa wisząca Vintage Black Red White
Modne pastele
Miłośnicy jasnych, przestronnych wnętrz mogą wzbogacić aranżację o delikatne pastele. W salonach Black Red White znajdą pudrowe poduszki Fluffy o ciekawej fakturze oraz lampy Vintage w subtelnym odcieniu turkusu. Takie akcesoria wprowadzą do pokoju zarówno światło, jak i kolor.
Komplet obiadowy Bloom Black Red White Patera dekoracyjna Black Red White Świecznik dekoracyjny Black Red White Pościel Christian Black Red White
Inspirowane przyrodą
W wiosennym wnętrzu nie powinno zabraknąć wzorów nawiązujących do natury, zarówno pod względem koloru, jak i formy. Wskazane są tu wszelkiego typu motywy botaniczne i florystyczne. Kolorowe pościele ze wzorem kwiatów albo motyli sprawią, że sypialnia będzie przywodzić na myśl ciepłe wiosenne dni. Patery o kształcie liści oraz wazony i świeczniki zamknięte w organicznej formie to również dobry sposób, by nawiązać do przyrodniczych inspiracji.
 
Więcej mebli i dodatków do urządzenia wiosennych wnętrz znaleźć można na stronie www.brw.pl oraz w salonach Black Red White.
Cupido - Black Red White HiHot - Black Red White Possi Black Red White