Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Odnowione studio kuchni i nowy salon Black Red White

Black Red White konsekwentnie dąży do zapewnienia klientom jak najwyższego komfortu zakupów, dlatego stale poszerza swoją sieć sprzedaży i modernizuje istniejące placówki. Nowy salon polskiej marki powstał w mieście Końskie, natomiast zupełnie odmienione studio kuchni można znaleźć w Szczecinie.
 
W Końskich przy ul. Strażackiej 7 powstał zupełnie nowy salon meblowy Black Red White, w którym klienci mogą zapoznać się z pełną ofertą producenta. Placówka o powierzchni 400 m2 to miejsce, w którym można znaleźć dziesiątki inspiracji i gotowych rozwiązań do swojego mieszkania. Specjalnie wyznaczone strefy funkcyjne pozwalają z łatwością dotrzeć do poszukiwanej grupy produktów, a funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie dostarczy mnóstwo pomysłów na organizację własnych czterech kątów. W 24-ech boksach zostały wyeksponowane meble i dodatki do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju i pokoju młodzieżowego. Ekspozycje obejmują również systemy szaf, strefę mebli tapicerowanych, a także 5 układów kuchennych. Do dyspozycji klientów są także profesjonalni projektanci, którzy pomogą stworzyć projekt idealnej kuchni Family Line.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Końskich Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Końskich Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Szczecinie
 
Na mieszkańców Szczecina i okolic czeka odnowione studio kuchni „Oskar”, które znajduje się przy ul. Klonowickiej 11 A. Na miejscu klienci Black Red White mogą zobaczyć gotowe aranżacje i kuchenne układy, które dostarczą mnóstwo inspiracji na urządzenie wymarzonej kuchni. W ofercie studia dostępne są kuchnie modułowe Family Line oraz linia kuchni na wymiar Senso Kitchens w różnych stylach i kolorach. Osoby, które szukają najlepszych dla siebie rozwiązań mogą liczyć na pomoc profesjonalnych doradców i projektantów wnętrz, którzy na życzenie klienta przygotują kompletny projekt kuchennego wnętrza.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.