Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Wiosenne zmiany w salonach partnerskich Black Red White

Marka Black Red White nieustannie modernizuje i rozbudowuje sieć swoich salonów partnerskich, aby zapewnić klientom łatwy dostęp do swoich wyrobów oraz największy komfort zakupów. W marcu odnowione zostały salony polskiej marki w Krapkowicach i Świeciu. Natomiast w Szprotawie i Trzebnicy powstały zupełnie nowe studia kuchni.
 
Najnowsze propozycje mebli oraz wiele oryginalnych pomysłów i inspiracji na urządzenie mieszkania można znaleźć w salonie w Krapkowicach przy ul. Staszica 10 oraz w Świeciu na ul. Witosa 5. Wprowadzone zmiany i udogodnienia, mają na celu podniesienie jakości usług, a także sposobu prezentacji produktów. Szeroka oferta mebli do całego mieszkania obejmuje eleganckie kolekcje klasyczne, nowoczesne systemy mebli modułowych, a także wiele nowości produktowych. Pięknie zaaranżowane wnętrza inspirują i podsuwają ciekawe rozwiązania na aranżację własnych czterech kątów. Z myślą o klientach, którzy poszukują wyjątkowych okazji, na miejscu można znaleźć także działy wyprzedaży, a w nich mnóstwo produktów w mocno obniżonych cenach.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Krapkowicach Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Szprotawie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Trzebnicy
Zupełnie nowe studio kuchni zachwyci klientów Black Red White w Szprotawie przy ul. Słowackiego 6. Na miejscu odwiedzający mogą znaleźć wiele propozycji stylowych mebli kuchennych oraz rozwiązań, które znacznie zwiększą funkcjonalność tego wnętrza. Oferta obejmuje kuchnie na wymiar Senso Kitchens, a także kuchnie modułowe oraz ergonomiczne zestawy, które doskonale spełnią swoją rolę w niewielkich kuchennych pomieszczeniach. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi wykonania profesjonalnego projektu wnętrza, dzięki któremu perfekcyjnie dopasują meble do jego wymiarów oraz swoich preferencji.
 
Wiele kuchennych inspiracji czeka również na mieszkańców Trzebnicy. W nowym studio kuchni przy ul. Milickiej 28 klienci marki Black Red White znajdą szereg funkcjonalnych rozwiązań oraz propozycji na aranżację wymarzonej kuchni. Dziesiątki kolekcji do wyboru obejmują meble z grupy kuchni na wymiar Senso Kitchens, a także systemy kuchni modułowych Family Line oraz Junona Line. Tak wiele różnorodnych propozycji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonalna obsługa pomoże w doborze najlepszych możliwych rozwiązań, dokładnym zwymiarowaniu wnętrza, a potem także w montażu mebli.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.