Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi ze strefą Black Red White Cafe

Już 30 lipca w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą rozpocznie się 10. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Partnerem tego wyjątkowego wydarzenia kulturalnego została marka Black Red White. Festiwal potrwa do 7 sierpnia.
 
Tegoroczny Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi ze strefą Black Red White Cafe Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi wyróżnia się niestandardowym podejściem do sztuki filmowej. Podczas wydarzenia prezentowane są cenne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii, jak również spektakle teatralne, wystawy, koncerty i wydarzenia innych dziedzin. Realizowane są pokazy filmów nagrodzonych w Cannes, Berlinie, Wenecji, Karlovych Varach, San Sebastian i Rotterdamie.
 
Wyróżnikiem festiwalu jest możliwość codziennego spotkania z artystami, mistrzami i debiutantami. Po projekcjach filmów gorące dyskusje z gośćmi specjalnymi poprowadzi Grażyna Torbicka, Dyrektor Artystyczna Dwóch Brzegów, która z projektem związana jest od jego pierwszej edycji.
 
Konferencje prasowe oraz rozmowy i spotkania z twórcami, reżyserami i aktorami będą odbywać się w specjalnie zaaranżowanej strefie BLACK RED WHITE CAFE. Goście i widzowie będą mogli wygodnie zasiąść na krzesłach Possi oraz na kanapach z najnowszej kolekcji Possi Light.
 
Więcej informacji na temat festiwalu znaleźć można na stronie www.dwabrzegi.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/FestiwalDwaBrzegi.