Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

III Targi Wewnętrzne Grupy Black Red White w Mielcu

W dniach 19-21 lutego 2013 roku w Mielcu odbyły się trzecie wewnętrzne targi Black Red White, podczas których firma zaprezentowała najnowsze propozycje z asortymentu mebli kuchennych, skrzyniowych, tapicerowanych, stołów oraz krzeseł. Nowości Black Red White zaskoczyły bogactwem form oraz ciekawymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort codziennego użytkowania.

 

Licznie przybyli kontrahenci mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami, które zostały wystawione na powierzchni ponad 1.200 m2. Podczas targów Grupa Black Red White zaprezentowała przekrój nowości z asortymentu mebli skrzyniowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza nowoczesne kolekcje z lakierowanymi i ryflowanymi frontami oraz oświetleniem ledowym. Na ekspozycji nie mogło zabraknąć klasyki – mebli wykonanych z drewna i forniru. Uwagę zwiedzających przyciągnęły również propozycje praktycznie i ciekawie umeblowanych pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Na targach zaprezentowane zostały także nowe propozycje stołów i krzeseł, jak również szafy z drzwiami przesuwnymi, w których możliwe jest kreowanie zarówno zewnętrznej obudowy, jak i wewnętrznego wyposażenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

 

Kuchenne inspiracje

Na zwiedzających czekało także wiele nowości z asortymentu mebli kuchennych Black Red White. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań technologicznych, konstrukcyjnych i wizualnych skutecznie przyciągnęło uwagę gości. Na targach zaprezentowano nowe wzory frontów – zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu – z grup kuchni Family Line, Junona Line oraz kuchni na indywidualne zamówienie. Wystawcy udowodnili, że awangardowe pomysły w aranżacji przestrzeni oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne – szuflady zapewniające płynne i ciche domykanie, sterowane zbliżeniowo oświetlenie oraz systemy porządkowania przestrzeni wnętrza szafek – wyznaczają nowe trendy w projektowaniu kuchni.

 

Strefa komfortowego wypoczynku

Targi Grupy Black Red White były również doskonałą okazją do zaprezentowania kilkunastu kolekcji mebli tapicerowanych, wśród których dominowały modele o efektownym designie w bogatej palecie kolorów oraz materiałów – tkanin, ekoskór, oraz skór naturalnych. Uwagę przyciągały miękkie, tapicerowane wezgłowia łóżek – obecnie najmodniejszy trend sezonu.

 

Nowoczesność i design idą w parze

Niemałą atrakcję wewnętrznych targów Black Red White stanowiły ultranowoczesne stanowiska, łączące technologię z designem. Na odwiedzających czekał m.in. specjalny hełm, za pomocą którego każdy miał możliwość odbycia wirtualnego spaceru po umeblowanych pomieszczeniach, a projekcja wielkoekranowa przybliżyła najnowsze rozwiązania aranżacyjne w wersji 2D i stereoskopowej 3D. Co więcej, dzięki interaktywnej prezentacji mebli goście mogli zmieniać kolory obić/oklein mebli Black Red White, a także obracać widokiem w dowolnych kierunkach. Z kolei na stanowisku skanowania 3D można było zaobserwować w jak łatwy sposób przenieść pracę artysty rzeźbiarza wprost do pamięci komputera, a stanowisko drukowania 3D pokazało, jak wytworzyć obiekt rzeczywisty na podstawie komputerowego modelu 3D.