Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Salon Black Red White w Wejherowie Diamentem Meblarstwa 2013

Salon wyposażenia wnętrz Black Red White w Wejherowie otrzymał tytuł „Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013”. O przyznaniu nagrody przesądziła bogata oferta mebli oraz artykułów dekoracyjnych, a także profesjonalna obsługa.

 

„Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013” to konkurs  organizowany po raz pierwszy przez portal internetowy Meble.pl i miesięcznik branżowy „Biznes.meble.pl”. Jego ideą jest wyłonienie najlepszych salonów meblowych w Polsce.

 

Nagrodzony w kategorii salonów średnich sklep firmowy Black Red White w Wejherowie dysponuje powierzchnią 3 tys. m2, na której wyeksponowano ponad 1300 funkcjonalnych mebli o różnorodnej stylistyce oraz bogatą ofertę dodatków – dekoracje, tekstylia, dywany, oświetlenie oraz wszelkie inne akcesoria niezbędne w kuchni, jadalni czy garderobie. Znajdziemy tu mnóstwo gotowych pomysłów na ciekawe i wygodne urządzenie mieszkania dzięki 60 zaaranżowanym wnętrzom pokoi dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni i gabinetów. W salonie mieści się również studio kuchni, w którym Klienci mogą obejrzeć i kupić zarówno gotowe zestawy, jak również zamówić meble kuchenne na wymiar.

 

 

Oprócz szerokiej oferty meblowej w sklepie dostępny jest szereg usług dodatkowych, takich jak transport i montaż zamówionych mebli. Ponadto, Klienci zainteresowani zakupem kuchni na wymiar mogą skorzystać z fachowej pomocy projektanta w studiu kuchni, który przygotuje indywidualny projekt zabudowy wraz z wyceną.

 

„Na tytuł ‘Diament Meblarstwa 2013’ mogły zasłużyć wyłącznie najlepsze salony meblarskie w Polsce. Ogromnie cieszy nas to, że właśnie salon wyposażenia wnętrz Black Red White w Wejherowie zalicza się do tego elitarnego grona. Dobrze zbudowany i zorganizowany zespół to podstawa każdego sukcesu. Zdobyte wyróżnienie jest dowodem tego, że warto stawiać – zarówno sobie, jak i zespołowi – poprzeczkę coraz wyżej. Mając takich pracowników, jak załoga salonu w Wejherowie mogę śmiało powiedzieć, że damy z siebie jeszcze więcej. Dziękuję i gratuluję całemu zespołowi. Otrzymane wyróżnienie to również zasługa naszych Klientów, którym także należą się serdeczne podziękowania. Jest to dla nas wielki zaszczyt”. – powiedziała Agnieszka Giz, agent salonu Black Red White w Wejherowie.

 

W salonie wyposażenia wnętrz w Wejherowie dostępna jest pełna oferta Black Red White Premium, Optima oraz Basic.