Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Meble i dodatki Black Red White w teledysku Mafia Mike i Asi Ash!

Mafia Mike i Asia Ash zakończyli prace nad teledyskiem do ich pierwszego wspólnego utworu „Hello Hello”. Klip powstał we wrocławskim salonie wyposażenia wnętrz Black Red White.

 

klip Mafia Mike i Asia Ash_Black Red White

 

Najnowszy klip Mafia Mike i Asia Ash jest bardzo ciekawym nawiązaniem do modnego aktualnie stylu retro i minimal. Na potrzeby teledysku w salonie Black Red White we Wrocławiu stworzono specjalną scenografię, która pozwoliła na wykreowanie abstrakcyjnego świata. Futurystyczne tło klipu tworzą meble oraz dodatki z oferty Black Red White - designerski stół i krzesła z kolekcji Negri, ściana wykonana z komód Roksana, a także oświetlenie i zegary. Idealnym dopełnieniem całości są ekstrawaganckie stylizacje piosenkarki oraz DJ-a stworzone przez najlepszych polskich projektantów: Alex Caprice, Madox, Rodrigo De La Garza, Tutu, Princess, Trash i Kuba Bonecki.

 

Black Red White_klip Mafia Mike i Asia Ash

Znany z projektów Wet Fingers, Somaa oraz muzyki do Sali Samobójców, producent i DJ Mafia Mike postanowił zaskoczyć swoich fanów. Utwór „Hello Hello”, którego fragment był wykorzystany w reklamie wizerunkowej Black Red White, jest mieszanką nowoczesnego elektro, hip hopu i disco. Zaproszona do współpracy wokalistka Asia Ash, laureatka Eska Music Awards, świetnie odnalazła się w nowatorskiej konwencji utworu. Współpraca artystów dała zdecydowanie świeży powiew na polskiej scenie muzycznej.

Teledysk zrealizowała wrocławska grupa producencka Dirt Video, reżyserem jest Łukasz Tunikowski. Głównym sponsorem jest polska firma meblowa Black Red White. Klip „Hello Hello” będzie można zobaczyć już w połowie kwietnia.