Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Powstaje salon firmowy Black Red White w Chełmie

Nowy salon Black Red White w Chełmie to idealne miejsce dla osób urządzających własne mieszkanie albo dom. Chełmianie znajdą tu móstwo ciekawych pomysłów na aranżację wnętrza w ulubionym stylu.
 
Pełna oferta mebli i dodatków z oferty Premium, Optima oraz Basic została wyeksponowana na 3 poziomach o łącznej powierzchni ponad 2 tys. m2. Klienci będą mogli czerpać inspiracje z ponad 80 zaaranżowanych wnętrz pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, gabinetów oraz przedpokoi. Natomiast osoby zainteresowane urządzeniem kuchni będą mogły obejrzeć i wypróbować interesujący ich asortyment w studiu kuchni o powierzchni ponad 150 m2 , w którym przygotowano 10 gotowych aranżacji.
 
W nowym sklepie nie zabraknie także propozycji dla tych, którzy pragną stworzyć lub podkreślić niepowtarzalny klimat wnętrza. Znajdą tu dodatki w różnych wzorach, stylach i kolorach, a wśród nich dekoracje, tekstylia, oświetlenie, dywany oraz artykuły niezbędnych w łazience, kuchni, garderobie lub jadalni.
 
Nowy salon to również kolejna Strefa Dobrych Cen Black Red White. Zwolennicy szybkich i niedrogich zakupów znajdą w niej mnóstwo propozycji mebli dostępnych od ręki.
 
Z okazji otwarcia sklepu meblowego Black Red White w Chełmie przygotowano atrakcyjne promocje. Wybrane kolekcje mebli pokojowych, młodzieżowych, tapicerowanych i kuchennych, a także jadalni oraz sypialni będzie można kupić nawet 20% taniej. Wyjątkowo, tylko w dniach 2-4 sierpnia w cenach niższych o 20% będzie można kupić wszystkie meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz z oferty Black Red White. Co więcej, cały asortyment dostępny będzie w 20 ratach 0%. Firma Black Red White oferuje również darmowy transport na terenie Chełma. Promocyjne oferty obowiązywać będą od 2 do 12 sierpnia 2013.
 
Nowy salon Black Red White w Chełmie przy ul. Kolejowej 59/61 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, w soboty w godzinach 9:00-14:00, a także w niedziele w godzinach od 10:00 do 14:00.