Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Powstają salony firmowe Black Red White w Krośnie i Nowym Dworze Mazowieckim

Nowe salony Black Red White to prawdziwe źródło inspiracji – klienci znajdą w nich mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację wnętrza w ulubionym stylu. Bogata oferta produktowa kierowana jest zarówno do miłośników nowoczesnego wzornictwa jak i tradycjonalistów wybierających klasykę.
W salonie firmowym Black Red White przy ul. Pużaka 49 w Krośnie na powierzchni ponad 1 200 m² przygotowano 44 gotowe wnętrza – pokoje dzienne, młodzieżowe, jadalnie oraz sypialnie. Będą one znakomitą podpowiedzią dla osób, które lubią korzystać z gotowych rozwiązań wnętrzarskich.

Osoby zainteresowane urządzeniem kuchni będą mogły obejrzeć i wypróbować interesujący je asortyment w studiu kuchni , w którym przygotowano 8 gotowych aranżacji. W sklepie dostępne będą także artykuły wyposażenia wnętrz, a wśród nich tekstylia, dekoracje, oświetlenie oraz akcesoria do kuchni, jadalni czy garderoby.
Nowy firmowy salon Black Red White funkcjonować będzie także w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 11. Klienci znajdą w nim mnóstwo inspirujących pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni z wykorzystaniem mebli i dodatków Black Red White, które zaprezentowano w postaci ponad 40 różnych wnętrz pokoi dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni i kuchni.

Na wszystkich klientów salonów Black Red White w Krośnie oraz Nowym Dworze Mazowieckim czeka duży wybór mebli w atrakcyjnych cenach, funkcjonalne rozwiązania do każdego wnętrza, fachowa obsługa oraz szereg usług dodatkowych.

Otwarcie nowych sklepów to dobra okazja do zakupów, tym bardziej, że ceny mebli będą niższe nawet do 47%. Taniej będzie można nabyć m.in. kompaktowe meblościanki, biurka, sofy, szafy z drzwiami przesuwnymi i wiele więcej. Zakupione produkty będzie można dostarczyć do domu bezpłatnie – szczegóły oferty dostępne są w salonach.
Salon Black Red White w Krośnie przy ul. Pużaka 49 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w sobotę w godzinach 9:00-14:00. Salon Black Red White w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 11 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-14:00.