Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Kolejny salon Black Red White w województwie mazowieckim

Black Red White uruchamia salon firmowy w Siedlcach. Sklep jest pierwszym salonem firmowym w tym mieście i jednocześnie jedenastym w całym województwie mazowieckim. Już od 10 stycznia 2014 Klienci będą mogli wybierać spośród bogatej oferty mebli pokojowych i kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.


 
W nowo otwartym salonie Black Red White w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 134 Klienci znajdą inspirujące pomysły na wystrój mieszkań zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu, zaprezentowane na powierzchni 1050 m2. W sklepie dostępna jest szeroka oferta największego polskiego producenta – meble do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, przedpokoju i kuchni. Klienci będą tu mogli kupić również meble tapicerowane, szafy z drzwiami przesuwnymi, stoły i krzesła. Asortyment mebli uzupełniają dodatki, a wśród nich tekstylia, dekoracje, artykuły wyposażenia garderoby, jadalni czy kuchni.

Zobacz gazetkę Z myślą o wygodzie Klientów robiących zakupy, ekspozycja salonu Black Red White została podzielona na strefy – pokoje dzienne, młodzieżowe, jadalnie, sypialnie, kuchnie czy wyprzedaże. Funkcjonalna organizacja przestrzeni sklepu sprawia, że odnalezienie konkretnych produktów jest szybkie i przyjemne.

Otwarcie nowego salonu Black Red White w Siedlcach to idealna okazja, by skorzystać z wyjątkowych obniżek na meble, sięgających nawet 70%. Promocją objętych jest ponad 1000 produktów z oferty firmy, w tym meble pokojowe, tapicerowane, kuchnie, stoły, krzesła, łóżka i materace. Co więcej, Klienci mają możliwość zakupu całego asortymentu w 20 ratach 0% i mogą liczyć na bezpłatny transport zakupionych produktów. Więcej szczegółów znaleźć można w gazetce promocyjnej dostępnej w salonie.

Nowy salon Black Red White w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 134 (Galeria Handlowa Arche) czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, a w sobotę od 10:00 do 17:00.