Bateria Alanis – idealna na każde wyzwanie

Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Przychodzimy z pomocą! Jeżeli szukasz właśnie wyposażenia kuchni, to nie możesz zapomnieć o wygodnym, dostosowanym do potrzeb rodziny i metrażu kuchni zlewie i… baterii Alanis.

Bateria zlewozmywakowa stojąca posiada stylową, wysoką wylewkę „L”. Jej zasięg to 195 mm, a wysokość 379 mm, co pozwoli Ci więc wygodnie umyć nawet duże garnki. Ruchoma wylewka pozwoli Ci opłukać naczynie z każdej strony, a po zmywaniu opłukać zlew. Wysoką jakość głowicy o  średnicy 25 mm, docenisz podczas długotrwałego, codziennego użytkowania. Całość wykonano z połączenia stali (podstawa) i mosiądzu (wylewka, uchwyt).

Chromowana powierzchnia, w przeciwieństwie do matów, jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Nowoczesna bateria zlewozmywakowa jest dostępna w 4 modnych kolorach: chrom, biała / różowe złoto, czarna, czarna / różowe złoto. Wybierz tą, która pasuje do uchwytów lub innych elementów wykończenia kuchni.

Bateria kuchenna Alanis to praktyczne i nieodzowne narzędzie do pracy w kuchni. To pod strumieniem wody opłuczesz warzywa i owoce, zmyjesz naczynia. Odpowiedni dobór zlewozmywaka sprawi, że zyskasz duet doskonały.

Wymiary
Wysokość 37.9 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania