Bateria Bona – nie może jej zabraknąć w Twojej kuchni

Trudno sobie wyobrazić kuchnię bez dużego zlewu, w którym opłuczesz produkty spożywcze (owoce, warzywa) i pozmywasz naczynia. Dlatego oprócz zlewu polecamy baterię Bona, którą możesz zamontować przy owalnym lub okrągłym zlewozmywaku, z którym stworzy idealny duet.

Bateria zlewozmywakowa stojąca ze składaną wylewką „U” cechuje się dużym zasięgiem, równym 200 mm oraz wysokością równą 395 mm, co pozwoli Ci swobodnie zmyć duże talerze, miseczki, sztućce i przepłukać większe warzywa. Składaną wylewkę możesz regulować w granicach 90°. Głowicę o średnicy 35 mm możesz łatwo zamontować przy podobnym gwincie. Całość wykonana ze stali szczotkowanej, więc cechuje się wysoką trwałością i odpornością.

Ceramiczna głowica i wylewka sprawia, że całość jest łatwa w czyszczeniu. To bardzo ważne, pozwala oszczędzić czas i uniknąć mocniejszych środków chemicznych, które są wykorzystywane do odkamieniania.

Bateria kuchenna Bona stanie się narzędziem codziennego użytku, dlatego jej wysoką jakość i nowoczesny design z pewnością docenią Ci, którzy w kuchni spędzają sporo wolnego czasu. Należysz do tej grupy? Sprawdź naszą ofertę baterii zlewozmywakowych.

Wymiary
Wysokość 39.5 cm
Do pobrania