Bateria Coxy Prof HP Chrom

Bateria Coxy Prof HP Chrom – idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni

Coxy Prof. HP Chrom to wysokociśnieniowa bateria półprofesjonalna produkcji renomowanej firmy Franke. Zastosowano w niej rozwiązania znacznie ułatwiające codzienne wykorzystanie w kuchni, a także najwyższej jakości materiały wykonania, gwarantujące długą eksploatację bez awarii. Jest ona również niezwykle estetyczna, a stylem idealnie wpasuje się w aranżacje nowoczesne, minimalistyczne, skandynawskie, loftowe i industrialne.

Coxy Prof. HP Chrom to bateria mająca kształt litery U z poprzeczką. Wyposażono ją w stałą, obracaną w zakresie 360 wylewkę, którą można wyciągać. W połączeniu z funkcją prysznica umożliwia to łatwe operowanie przy najbardziej wymagających czynnościach, jak mycie naczyń o większych gabarytach czy płukanie warzyw i owoców. Dźwignia mieszacza została umieszczona z boku. Za stabilność strumienia wody odpowiada głowica ceramiczna.

Coxy Prof. HP Chrom ma chromowane wykończenia. W zestawie znajduje się specjalna podkładka, która pozwala na pełną stabilizację baterii na zlewozmywaku. Wymiary baterii wynoszą 460 × 153 × 35 mm. Ma ona kolor chrom.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 46 cm
Do pobrania