Bateria Iga – pomoc w codziennym zmywaniu

Kuchnia to miejsce przygotowywania posiłków, dlatego warto ten proces sobie ułatwić. Od pierwszych kroków może towarzyszyć Ci zlewozmywak oraz bateria Iga, która pozwoli Ci opłukać owoce i warzywa przed ich skrojeniem i podaniem. Baterię możesz zamontować niemal przy każdym zlewie.  

Bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką „U” posiada zasięg 216 mm, a jej wysokość to 122 mm, dzięki czemu sprawdzi się przy niskiej zabudowie meblowej. Ruchoma wylewka ułatwi nalewanie wody do dużych i mniejszych naczyń w prawej i lewej komorze zlewu. Średnica głowicy jest równa 40 mm.

Ceramiczna głowica jest łatwa w czyszczeniu, wytrzymała i odporna na odpryśnięcia. Do czyszczenia wykorzystaj podstawowy środek czyszczący i wilgotną szmatkę. Szukasz elementów dopasowanych do zlewu? Oferujemy baterię zlewozmywakową w 2 modnych kolorach: beż i  czarny – która znajdzie się u Ciebie?

Bateria kuchenna Iga jest na pograniczu nowoczesności klasyki, dlatego sprawdzi się w duecie z wieloma zróżnicowanymi modelami zlewozmywaków. Inne baterie, a także pokaźną kolekcję zlewozmywaków znajdziesz w naszej ofercie, na brw.pl.