Lina pull-out – bateria z wyciąganą wylewką

Lina pull-out to bateria, która wznosi funkcjonalność na wyższy poziom, a równocześnie udowadnia, że nawet taki element kuchni może być estetyczny i doskonale wkomponować się w istniejącą aranżację. W tym przypadku będzie to aranżacja nowoczesna, ale ze względu na materiały wykonania i kolory może sprawdzić się również w kuchni minimalistycznej, skandynawskiej, a nawet loftowej. Nadaje się do zlewozymywaków jedno- i dwukomorowych.

Lina pull-out ma kształt litery „U”. Składa się z baterii wysokociśnieniowej oraz wylewki, którą nie tylko można obracać w zakresie 150°, ale również wyciągać, dopasowując jej długość do aktualnych potrzeb. Zastosowana w niej głowica ceramiczna ma średnicę 35 mm. Regulacja strumienia jest wygodna dzięki umieszczeniu dźwigni mieszacza z boku.

Lina pull-out ma wymiary wynoszące 360 × 185 × 35 mm. Możesz nabyć ją w jeden z czterech wersji kolorystycznych: chrom, czarny mat, onyks oraz kamień szary. Ta bateria do zlewozmywaka pomoże oszczędzić wodę – używa podczas działania areatora Honeycomb.

Wymiary
Średnica 5,4 cm
Wysokość 36 cm
Do pobrania