Lina semi-pro – wygoda w każdej kuchni

Lina semi-pro to wysokociśnieniowa bateria stojąca, która ze względu na swój design najlepiej będzie pełnić swoje funkcje w kuchniach o aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej i skandynawskiej. Wykonana z wysokiej jakości materiałów oferuje rozwiązania ułatwiające użytkowanie we wszystkich zastosowaniach – od zmywania naczyń po płukanie warzyw. Można korzystać z niej przy zlewozmywakach z dowolną liczbą komór.

Lina semi-pro ma kształt litery U z poprzeczką łącząca obie części baterii. Końcówka wylewki jest wyciągana (obrót do 150°), co umożliwia jej szerokie zastosowania. Mieszacz umieszczono z boku – ma on poręczną formę dźwigienki. Zastosowana w baterii głowica ceramiczna zapewnia nie tylko precyzyjne ustawianie strumienia wody, ale również daje gwarancję bezawaryjnej eksploatacji oraz braku osadzania się kamienia.

Lina semi-pro także pomagający w oszczędności wody perlator. Bateria ma wymiary 410 × 231 × 35 mm. Jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: chrom czarny oraz chrom szary. Obie najlepiej wyglądają na tle jasnych ścian.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 21 cm
Do pobrania