Lina XL chrom – bateria, która ułatwia życie

Lina XL chrom to wysokociśnieniowa bateria kuchenna ze stałą wylewką. Została wykonana z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jej długotrwałe użytkowanie. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów zlewozmywaków. Pod względem estetyki świetnie sprawdzi się w kuchniach o aranżacji nowoczesnej, loftowej, industrialnej oraz klasycznej.

Lina XL chrom to bateria w kształcie litery U, której korpus wykonany został z miedzi. Za prawidłową pracę, szczelność armatury oraz precyzyjną regulacje wody odpowiada głowica ceramiczna. Wylewka można być obracana w zakresie 360°, co umożliwia precyzyjne skierowanie wody w potrzebne miejsce. Dźwignia mieszacza została umieszczona z boku, dzięki czemu zyskuje się do niej łatwy dostęp.

Lina XL chrom ma wymiary wynoszące 350 × 220 × 35 mm. Bateria dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: onyks, szary kamienny oraz chrom. Każda z nich korzysta z areatora Homeycomb, który napowietrza strumień wody. Dzięki temu zużywasz jej mniej, ale efekty mycia pozostają bez zmian.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 35 cm
Do pobrania