Lina XL – nowoczesna bateria

Lina XL to bateria, która doskonale pasuje do wszystkich nowoczesnych kuchni. Jej design oraz materiały wykonania sprawiają, że staje się nie tylko praktyczną częścią zlewu, ale także ozdobą pomieszczenia. Poza aranżacją nowoczesną może także nadawać się do aranżacji minimalistycznej i skandynawskiej. Jej zalety docenią zwłaszcza użytkownicy dużych, dwukomorowych zlewozmywaków – zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak i kuchni restauracji czy pubu.

Lina XL ma formę łuku, a wylot wody umieszczony jest wysoko, dzięki czemu łatwiej skierować go w odpowiednie miejsce. Zastosowano tu stałą wylewkę z możliwością obrotu o 360° oraz głowicę ceramiczną o średnicy 35 mm, co gwarantuje długą, bezawaryjną eksploatację baterii. Jest ona chroniona przed osadzaniem się kamienia. Dźwignia mieszacza została umieszczona z boku, co jest bardzo praktyczne.

Linxa XL to bateria wysokociśnieniowa o wymiarach 350 × 220 × 35 mm. Ma estetyczny kolor czarny mat. Jej dużą zaletą jest areator Hobeycomb, który pozwala napowietrzyć strumień. Dzięki czemu zaoszczędza się wodę.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 35 cm
Do pobrania