Bateria stojąca TIERRA – zachwycająca i praktyczna

Bateria stojąca TIERRA to model stojący, jednouchwytowy. Ze względu na sposób wykonania świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o aranżacji loftowej i industrialnej. Jej jaśniejsze wersje kolorystyczne powinny pasować także do wystroju nowoczesnego, a nawet skandynawskiego. Będzie praktycznym, a zarazem ozdobnym elementem każdej kuchni.

Bateria stojąca TIERRA ma kształt niepełnej litery „U”. Zwraca uwagę designerski otwór w dźwigni regulującej przepływ wody. Bateria jest przeznaczona do montowania w formie stojącej bezpośrednio na zlewozmywaku. Wysokiej jakości głowica ceramiczna zapewnia długą, bezawaryjną pracę baterii. Jej zaletą jest napowietrzający aerator Neoperl, dzięki któremu strumień wody jest szeroki, a zarazem zużywane jest jej mniej.

Bateria stojąca TIERRA ma kilka wersji kolorystycznych: miedź, czarny mat, grafit, różowe złoto. To znacznie ułatwia dobranie właściwej barwy do aranżacji pomieszczenia. Wymiary baterii to: 355 × 181 × 50 mm. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach, w których na ścianach znajdują się płytki, cegła lub beton.

Wymiary
Wysokość 35,5 cm
Do pobrania