Urban Czarny mat – niezwykle funkcjonalna bateria kuchenna

Urban Czarny mat to nowoczesna bateria kuchenna. Ze względu na swój kształt oraz kolorystykę będzie pasować do kuchni w praktycznie każdej aranżacji – od minimalistycznej po industrialną. Jej zaletą jest wysoka funkcjonalność w połączeniu z najwyższej jakości materiałami wykonania. Pasuje zarówno do mieszkań, jak i kuchni w pensjonatach, zakładach żywienia zbiorowego i podobnych miejscach.

Urban Czarny mat to bateria stojąca o prostych kształtach. Wylewka jest stała, ale możliwy jest jej obrót w zakresie do 150 °. Dzięki temu możesz kierować strumień wody dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Za precyzję jego siły i temperatury odpowiada ceramiczna głowica o średnicy 35 mm. Dźwigienka mieszacza została umieszczona z boku, dzięki czemu ma się do niej łatwy dostęp.

Urban Carny mat to praktyczny areator Coinslot – dzięki niemu strumień jest napowietrzany, przez co mniejsza ilość wody wystarcza do normalnego użytkowania. Zaoszczędzisz dzięki temu na rachunkach. Wymiary baterii wynoszą 259 × 219 × 35 mm. Jej barwa to czarny mat. Ten uniwersalny kolor sprawia, że pasuje praktycznie do każdego wnętrza.