Vital S 311 mm – bateria z funkcją filtrowania wody

Vital S 311 mm to przeznaczona do nowoczesnych kuchni bateria, która nie tylko oferuje szereg funkcjonalnych rozwiązań, ale także pozwala na wyeliminowanie z wody różnego rodzaju zanieczyszczeń. Jej estetyka oraz materiały wykonania sprawiają, że świetnie prezentuje się w kuchniach w aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej oraz skandynawskiej. Może pasować również do klasycznych oraz loftowych.

Bateria Vital S 311 mm ma kształt litery U z poprzeczką. Z boku umieszczony został wydajny, kapsułkowy filtr wody, odpowiadający za oczyszczenie jej z bakterii, drobnoustrojów, osadów i rdzy. Dzięki czemu woda ma znacznie lepszy smak i jest całkowicie bezpieczna. Mamy tu stałą wylewkę, która może być obracana w zakresie 360°. Zastosowana głowica ceramiczna gwarantuje stabilny strumień wody, a także bezawaryjną pracę baterii.

Vital S 311 mm ma wymiary wynoszące 311 × 151 × 35 mm. Estetyczny kolor czarna stal sprawia, że w każdym miejscu prezentuje się niezwykle elegancko, a najbardziej na jasnych tłach.