Vital Semi-Pro czarna stal – źródło czystej wody

Vital Semi-Pro czarna stal to bateria kuchenna, która ułatwia mycie naczyń, warzyw i owoców, ale dostarcza także wodę pozbawiona osadów i drobnoustrojów. Wykonana została w miły dla oka sposób, a jej stylistyka doskonale wpasuje się w pomieszczenia o aranżacji nowoczesnej, skandynawskiej, minimalistycznej, a także klasycznej i loftowej.

Vital Semi-Pro czarna stal ma interesujący kształt litery U z poprzeczką poprzez środek. Z boku znajduje się kapsułkowy filtr wody. Dzięki trójelementowej konstrukcji eliminuje drobnoustroje, zanieczyszczenia i osady, znacznie zwiększając jakość wody. Wylewka jest wyciągana, co w połączeniu z funkcją prysznica oraz możliwością jej obracania z zakresie 360° daje nieocenioną wygodę podczas mycia naczyń i płukania warzyw. Za stabilny strumień odpowiada głowica ceramiczna.

Vital Semi-Pro czarna stal ma wymiary wynoszące 550 × 260 × 35 mm. Jej kolor to czarna stal/stal optyczna. Dzięki temu prezentuje się niezwykle elegancko, zwłaszcza na tle białej lub jasnej ściany.

Wymiary
Wysokość 55 cm
Do pobrania