Vital J 477 mm – nowoczesny sposób na czystą wodę

Bateria kuchenna Vital J 477 mm to niezbędne wyposażenie zlewozmywaka. Jednak oprócz samej możliwości wypuszczania strumienia wody ma także szereg innych zalet, dzięki którym codzienne czynności stają się łatwiejsze, a sama woda bezpieczna dla zdrowia. Wykonanie sprawia, że doskonale nadaje się zwłaszcza do kuchni o aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, skandynawskiej, klasycznej, a nawet loftowej.

Vital J 477 mm to bateria w kształcie L, pasującą do każdego zlewozmywaka niezależnie od liczby komór. Jej wylewka jest stała, można jednak obracać ją w zakresie 360°. Bardzo dużą zaletą jest kapsułkowy filtr wody, odpowiadający za eliminację z niej zanieczyszczeń. Dzięki temu jest on bezpieczna dla zdrowia. Precyzyjny i stabilny strumień wody to zasługa głowicy ceramicznej.

Vital J 477 mm ma wymiary 477 × 303,5 × 35 mm. Jej kolor to estetyczna czarna stal. Doskonale będzie wyglądać zwłaszcza na jasnych tłach. Doskonałej jakości materiały wykonania sprawiają, że jest to inwestycja na długie lata bezawaryjnego użytkowania.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 47,7 cm
Do pobrania