Vital J Chrom/gun metal 477 mm – wygodna bateria do nowoczesnej kuchni

Vital J Chrom/gun metal 477 mm to doskonale rozwiązanie do każdej kuchni – zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak również w zakładzie żywienia zbiorowego czy pokoju specjalnym biurowca. Jest nie tylko niezwykle wytrzymała, ale poprawia również jakość wody pitnej. Ze względu na swoją estetykę doskonale nadaje się do pomieszczeń utrzymanych w aranżacji nowoczesnej i minimalistycznej, sprawdzi się również przy klasycznej oraz skandynawskiej.

Vital J Chrom/gun metal 477 mm ma kształt litery L. Z boku znajduje się kapusłkowy filtr wody, odpowiadający za usuwanie z niej bakterii, drobnoustrojów oraz takich zanieczyszczeń, jak rdza, chlor czy osady. Dzięki temu smak wody jest znacznie lepszy, a jej picie w żaden sposób nie zagraża zdrowiu. Bateria ma stałą wylewkę. Możliwość jej obrotu w zakresie 360° sprawia, że łatwo wykonywać różnego rodzaju czynności. Kolejną zaletą jest ceramiczna głowica – jej zastosowanie umożliwia precyzyjne regulowanie strumienia wody, a także nie dopuszcza do nagromadzenia się kamienia.

Vital J Chrom/gun metal 477 mm ma wymiary wynoszące 477 × 303,5 × 35 mm. Jej kolorystyka to chrom/gun metal, dzięki czemu zawsze wygląda świeżo.

Wymiary
Średnica 3,5 cm
Wysokość 47,7 cm
Do pobrania