Dalia - obrus uniwersalny i praktyczny

Potrzebujesz praktycznego obrusu, który posłuży Ci na lata i będzie pasował do wielu zastaw? A może posiadasz naczynia o nietypowym kolorze i szukasz czegoś stonowanego? Wystarczy, że na Twoim stole pojawi się obrus Dalia.

Obrus nada się również do wysłużonych, starych blatów. Dzięki gustownemu, szaremu nakryciu, zasłonisz mało reprezentacyjne elementy i odmłodzisz swoje wnętrze. Zyskasz nowoczesny, szykowny wystrój w niskiej cenie. Szarego obrusu możesz używać jako praktycznego dodatku do świątecznych obiadów lub oficjalnych poczęstunków. Stonowana barwa i gładka, lśniąca powierzchnia z pewnością zachwycą Twoich gości.

Szare nakrycie stołu przyda się, jeżeli posiadasz zastawę o oryginalnym kolorze lub nadruku. Nie odwróci uwagi od naczyń, które chcesz wyeksponować, i jednocześnie złagodzi zbyt ostre barwy.

Obrus Dalia to gwarancja jakości. Poliesterowy materiał pochłania wilgoć, dzięki czemu zachowasz czystość podczas każdego posiłku. Spokojnie wyprawisz przyjęcie bez obawy o zabrudzenie, które mogłoby zdekoncentrować gości.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.188 kg
Do pobrania