Biurko Ogi Drive – mebel, który unowocześni wnętrze mieszkania i biura

Nowoczesne biurko Ogi Drive sprawdza się zarówno w biurach, punktach usługowych, jak i we współcześnie urządzonych mieszkaniach, szczególnie w pokojach młodzieżowych i gabinetach. Niezastąpione przy pracy zdalnej czy odrabianiu lekcji. Wygodne i funkcjonalne. Najlepiej odnajduje się w aranżacjach minimalistycznych, loftowych i nowoczesnych. Regulacja wysokości biurka pozwala na optymalne dopasowanie go do użytkownika. Zapewnia wygodę i podwyższenie komfortu pracy.

Biurko zostało wykonane z metalu oraz płyty MFC z obrzeżem ABS – to stabilne, gwarantujące długotrwałe użytkowanie materiały. Blat ma kształt prostokąta i wspiera się na metalowym stelażu z łączyną. Elementy metalowe na dole, wyposażone są w stopki, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem. Kolor biurka to – czarny. Wymiary to: 120 × 80 cm, regulacja wysokości od 70 do 120 cm.

Idealne do minimalistycznych wystrojów w ciemnych barwach. Będzie komponować się z całością, jeśli w pomieszczeniu znajdą się inne meble z metalowymi elementami. Czerń jest uniwersalna, więc można dopasować je do bardzo różnych opcji kolorystycznych.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 45.8 kg
Do pobrania