Biurko Ogi Drive – prosty design i wygoda w użytkowaniu

Nowoczesne biurko Ogi Drive jest idealnym wypełnieniem przestrzeni biurowej i domowej, szczególnie tej przeznaczonej do pracy zdalnej, odrabiania lekcji lub innego rodzaju spędzania czasu przy komputerze bądź laptopie. Regulowana wysokość zapewnia komfort i wygodę podczas pracy. To eleganckie biurko sprawdza się szczególnie we wnętrzach w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym i klasycznym.

Biurko Ogi Drive zrobione jest z metalu i płyty MCF z obrzeżami ABS. Stelaż z łączyną zrobiono z metalu, a blat z płyty – materiały te zapewniają wysoką wytrzymałość mebla i możliwość jego długotrwałego użytkowania. Stopki zapobiegają zarysowaniu podłogi. Praktyczny panel Pro, umieszczony pod blatem odpowiada za jego regulację. Kolory biurka – czarny i jasne drewno. Wymiary wynoszą: 140 × 80 cm, wysokość 70 – 120 cm.

Biurko dopasujesz do umeblowania tradycyjnego z drewna, ale także tego bardziej nowoczesnego z elementami metalowymi. Dzięki uniwersalnej kolorystyce pasuje do wnętrz urządzonych w każdym kolorze.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 49.3 kg
Do pobrania