Zawieszki na choinkę 20 szt. – popuść wodzę świątecznej fantazji

Jak wprowadzić do domu atmosferę świąt Bożego Narodzenia? Świąteczny czas zaczyna się wraz z dekorowaniem mieszkania i przystrajaniem choinki. Aby poszło Ci szybko i sprawnie, najlepiej zdecydować się na zestaw bombek choinkowych.

Różnego rodzaju zawieszki na choinkę, o różnych kształtach, wzorach, motywach i kolorach pobudzą Twoją fantazję i podpowiedzą najmodniejsze inspiracje na świąteczny wystrój wnętrz. Nie musisz rezygnować ani wybierać między tym, czy wolisz tradycyjne ozdoby na święta, czy nowoczesne dekoracje świąteczne. Dzięki zestawowi różnych zawieszek - Twoje drzewko bożonarodzeniowe na pewno będzie prezentowało się znakomicie, a wnętrza domu nabiorą wyjątkowego klimatu.

Zestaw zawieszek na choinkę składa się z 20 elementów. Każdy z nich jest utrzymany w złotej kolorystyce, która z pewnością nada Twojemu wnętrzu wspaniałego klimatu. Czas Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok to nie czas na minimalizm, a przepych i zabawę, bogactwo barw i strojeń oraz nieograniczoną fantazję.

Wymiary
Waga 0.417 kg
Do pobrania