Bombki plastikowe komplet 6 sztuk 7 cm - bożonarodzeniowa choinka pełna blasku

Tradycyjnie, bożonarodzeniowe drzewko dekorujemy tuż przed wigilijną wieczerzą, jednak na długo przed tym, warto kupić świąteczne dekoracje. Jakie bombki kupić na choinkę? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Błyszczące bombki, eleganckie i efektowne – takich ozdób potrzebujesz, aby Twoja choinka nabrała niepowtarzalnego, świątecznego blasku.

Wybierz zestaw bombek choinkowych w dwóch kolorach, które w idealny sposób dopełnią kompozycję. Złote i czarne bombki na choinkę to duet idealny. W opakowaniu znajdziesz 6 bombek średniego rozmiaru - 7 cm.

Bombki są okrągłe, z geometrycznymi zdobieniami i z brokatem. Komplet zawiera 3 bombki czarne i 3 złote, ze złotym brokatem. Dzięki dwóm kolorom do wyboru masz wiele możliwości doboru innych ozdób, jak lampki choinkowe i łańcuchy oraz inspiracje na ozdobienie domu na święta.

Bombki są plastikowe, dzięki temu nie musisz się martwić, że się potłuką i przede wszystkim są bezpieczne dla Twojego dziecka i domowych zwierzaków. Dekoracje idealnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i glamour.

Wymiary
Średnica 7 cm
Waga 0.11 kg
Do pobrania