Brytfanna Lukrecja – niezbędna w każdej nowoczesnej kuchni

W kuchni trudno obyć się bez naczyń, w których można przyrządzić potrawy o niesamowitym aromacie i wybornym smaku. Do takich naczyń należy brytfanna Lukrecja, w której upieczesz pyszne dania lub dodatki do obiadu. W brytfannie przygotujesz pyszne, soczyste mięsa (np. całego kurczaka), pasztety, zapiekanki warzywne, a nawet ciasta. Prosty design, jaki ma brytfanna Lukrecja, będzie pasować do wszystkich wystrojów kuchni i do innych naczyń. Obok tortownicy i foremek do ciasta, brytfanna to jedno z najpotrzebniejszych naczyń kuchennych.

Brytfanna Lukrecja jest wykonana ze stali odpornej na zarysowania, wytrzymałej i niedeformującej się. Ma prostokątny kształt. Dzięki wyraźnie odstającym bokom łatwiej ją uchwycić, żeby wyciągnąć z piekarnika. Naczynie zrobione zostało z materiału bezpiecznego dla zdrowia. Jego kolor to czarny. Wymiary wynoszą: 36 × 23 × 5 cm.

Ta prosta, funkcjonalna brytfanna sprawdzi się w każdej kuchni. Jeżeli lubisz przyrządzać posiłki, możesz dokupić także inne naczynia z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition