Bulionówka ze spodkiem wykonana z porcelany - wysoka jakość w połączeniu z elegancją

Dany produkt to niezwykle oryginalna bulionówka z dołączonym spodkiem z serii Rococo, która została wykonana z najwyższej jakości porcelany. Porcelana odznacza się przede wszystkim wyjątkową odpornością na wysokie temperatury, co czyni ją wprost doskonałą do serwowania nawet tych bardzo gorących posiłków. Co więcej, jest to materiał o dużej elastyczności, ponieważ doskonale nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na te specjalne okazje.

Wysoka jakość produktu i solidność wykonania przekłada się na jego ogromną trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju zadrapania czy też otarcia. W rezultacie możemy się cieszyć użytkowaniem danego naczynia z towarzyszącą temu najwyższą satysfakcją. Warto dodać, iż z pewnością bulionówka posłuży nam nawet na długie lata, znakomicie pełniąc swoją funkcję w każdej kuchni.


Rococo bulionówka ze spodkiem - klasyczny fason, który zawsze będzie w modzie

Naczynie wykonane z porcelany posiada uniwersalny śnieżno-biały kolor, dzięki czemu będzie pasować do każdej aranżacji. Ponadto, zapewniona przez producenta wysoka jakość oraz niepowtarzalny styl, który nawiązuje do secesyjnych ornamentów, wprost perfekcyjne podkreśli wykwintność każdej potrawy.

Kolejnym atutem naczynia jest to, iż nadaje się ono do zmywarek oraz kuchenek mikrofalowych. Warto także wspomnieć, iż w szerokim asortymencie dostępnych jest wiele elementów z tej samej serii, które idealnie będą się komponowały z bulionówką tworząc tym samym wyposażenie kuchni całkowicie kompletnym. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Szerokość 10,5/15,7 cm
Pojemność 300 ml
Waga 0.388 kg
Do pobrania