Butelka Termiczna NOVEEN TB411 White Mat 500 ml

Butelka termiczna o pojemności 500 ml wykonana ze stali nierdzewnej. Świetnie sprawdzi się do przechowywania zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów.

Długo utrzymuje temperaturę

Wykonana ze stali nierdzewnej butelka termiczna NOVEEN TB411 White Mat świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zechcesz sięgnąć po napój o ulubionej temperaturze. Pojemnik jest w stanie utrzymać ją nawet do 12 godzin, czemu sprzyja podwójna ścianka i specjalnie izolowana zakrętka. Termiczna butelka może z powodzeniem służyć do przechowywania ciepłego lub zimnego napoju, który zabierzesz ze sobą do pracy, szkoły, na trening lub w podróż.

Modny duch zero waste

Estetycznie wykonana ze stali nierdzewnej butelka termiczna daje Ci możliwość zadbania o własne zdrowie przy jednoczesnym wspieraniu czystego środowiska. Mając zawsze pod ręką przygotowany w domu napój, nie musisz sięgać po niego w sklepie, dzięki czemu ograniczasz produkcję odpadów. Modny design świetnie zaprezentuje się na biurku w pracy, a ergonomiczny kształt sprawia, że termiczna butelka z Twoim ulubionym napojem wygodnie ułoży się w dłoni.

Wymiary
Długość 25 cm
Średnica 7,1 cm
Wysokość 25 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.369 kg
Do pobrania