Butelka Termiczna LED NOVEEN TB2210 Black Mat 380 ml

Wykonana ze stali nierdzewnej butelka termiczna o pojemności 380 ml z dotykowym wyświetlaczem LED. Świetnie sprawdzi się do przenoszenia zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów.

Utrzymuje temperaturę nawet do 24 godzin

Butelka termiczna LED NOVEEN TB2210 Black Mat to propozycja skierowana szczególnie do osób, które chcą mieć napój, jak najdłużej gorący. Dzięki izolowanej zakrętce i podwójnej ściance pojemnik świetnie radzi sobie z tym nawet do 24 godzin. Możesz przechowywać w nim zarówno ciepły, jak i zimny napój. O tym, jaką temperaturę ma płyn zamknięty w termosie, poinformuje Cię wyświetlacz LED. Dzięki temu nie poparzysz się zawartością butelki.

Designerski wygląd, ergonomiczny kształt

Butelka termiczna LED NOVEEN TB2210 Black Mat to termos ze stali nierdzewnej INOX, który zachwyca swoim prostym designem. Ergonomiczny kształt pojemnika pozwala pewnie chwycić go w dłoń i bezpiecznie operować butelką. Świetnie sprawdzi się przy wielu okazjach i w każdym miejscu, w którym zechcesz uraczyć się ulubionym napojem. Podręczny termos możesz zabrać ze sobą w podróż, na wycieczkę, do pracy, szkoły, na trening lub popołudniowy spacer po parku.

Wymiary
Długość 21,9 cm
Średnica 6,3 cm
Wysokość 21,9 cm
Pojemność 380ml
Waga 0.299 kg
Do pobrania